kredyt
0 1 9 września 2009 kredyt

Czemu kredyt?

Nie lubię pożyczać. No, ale nie ma rady, czasem trzeba. Ostatnio liczyłem, że gdybym odkładał miesięcznie 10.000 zł to porządny dom +/- ok. miliona złotych kupił bym za dziesięć lat. Biorąc pod uwagę, że szanse na zarabianie takiej gotówki mam raczej mizerne, co mi zostało?

Kredyt. Oczywiście nie na milion złotych, tylko na jakieś 100 - 200 tysięcy. Ale i tak to bardzo dużo pieniędzy...

Zobacz też

Wasze komentarze

Komentarze moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto

Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto

Wasze komentarze
pozyczka 16 października 2009 pozyczka napisał:

tak ale pożyczka takiej sumy wiąże się z tzw. szubienicą na całe życie, wg. mnie kredyty na okres 50 lat to delikatnie mówiąc przegięcie..


otulakowski 30 października 2009 otulakowski napisał:

kredyt cię zniszczy. Oczywiście cały świat się kredytuje. Ale ja bym go użył w ramach dopełnienia do zgromadzonego kapitału. Powstaje pytanie ile jesteś w stanie odkładac, nie masz umiejętności złożonego pomnażania kapitału , to ja na twoim miejscu np kwotę 500 zł inwestował bym co miesiąc w lokatę. 4 lata i masz prawie 40 tyś odłożone ;) zakładając lokaty co miesiąc możesz przebierać w ofertach banków jak ci się tylko podoba.


forum-kredytowe 4 września 2013 forum-kredytowe napisał:

Kredyt w banku to jeszce ujdzie ale pożyczki w firmach pozabankowych o lichwiarskim oprocentowaniu rujnują ludziom życie.


soskredytpl 1 lutego 2016 soskredytpl napisał:

Ja osobiście unikam kredytów jak ognia i proponuję to samo. Ewentualnie tylko takie, które nie przekraczają okresu kredytowania 10 lat.