kredyt
0 1 9 września 2009 kredyt

Czemu kredyt?

Nie lubię pożyczać. No, ale nie ma rady, czasem trzeba. Ostatnio liczyłem, że gdybym odkładał miesięcznie 10.000 zł to porządny dom +/- ok. miliona złotych kupił bym za dziesięć lat. Biorąc pod uwagę, że szanse na zarabianie takiej gotówki mam raczej mizerne, co mi zostało?

Kredyt. Oczywiście nie na milion złotych, tylko na jakieś 100 - 200 tysięcy. Ale i tak to bardzo dużo pieniędzy...

Zobacz też

Wasze komentarze

Komentarze moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto

Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto

Wasze komentarze
pozyczka 16 października 2009 pozyczka napisał:

tak ale pożyczka takiej sumy wiąże się z tzw. szubienicą na całe życie, wg. mnie kredyty na okres 50 lat to delikatnie mówiąc przegięcie..


otulakowski 30 października 2009 otulakowski napisał:

kredyt cię zniszczy. Oczywiście cały świat się kredytuje. Ale ja bym go użył w ramach dopełnienia do zgromadzonego kapitału. Powstaje pytanie ile jesteś w stanie odkładac, nie masz umiejętności złożonego pomnażania kapitału , to ja na twoim miejscu np kwotę 500 zł inwestował bym co miesiąc w lokatę. 4 lata i masz prawie 40 tyś odłożone ;) zakładając lokaty co miesiąc możesz przebierać w ofertach banków jak ci się tylko podoba.


Pokaż pozostałe komentarze ›
jasiek1612 25 maja 2017 jasiek1612 napisał:

Tutaj fajnie opisali jak racjonalnie podejść to wzięcia kredytu i które banki mają fajną ofertę :) http://kredytnaglowie.pl/czym-jest-kredyt-hipoteczny-waru... Ja wziąłem na 20 lat i jestem zadowolony


kinga20 21 listopada 2018 kinga20 napisał:

Przed podjęciem decyzji na kredyt można skorzystać z pomocy dobrze zorientowanego na rynku doradcy kredytowego, który odpowie na wszelkie nurtujące nas pytania. http://www.kingaburcan.pl/